Orgonity

Orgonity jsou složeny z pojiva (organická část) a náplně (anorganická část). Pojivo je obyčejně včelí vosk, přírodní kaučuk, vosk stromového původu (tuniský palmový vosk) apod. Náplní je pak směs kovových pilin (železo Fe, bronz, mosaz, hliník Al, měď Cu a další) a minerálů (obyčejně drůza křišťálu, šungit, opál a další). Přesně smíšený poměr jednotlivých kovů a minerálů (konečně i prostý objem) a jejich pořadí má vliv na působnost a vlastnosti orgonitu.


Orgonit je zcela pasivní zařízení. Jeho působení je odezvou na negativní vlnění, resp. usměrňuje a mění vlnovou délku elektromagnetického vlnění, geopatogenních zón, elektrosmog atd., čímž nejenže mizí jeho patogenita (plynoucí z disharmonicky působících vlnových délek a typů vlnění), ale navíc nastupuje jeho pozitivní vliv orgonitu na přirozenou obranyschopnost člověka.

Následující orgonit je schopen transformovat pro člověka škodlivé patogenní zóny z obytného prostoru, můžete si ho objednat na e-mailu info@zivebydleni.cz a vyzvednout na adrese Smetanova 8, Brno.
Pro více informací mě kontaktujte

Mufin – varianty a ceny orgonitu

Orgonit 0005-600x600

Obsah orgonitu: Kvalitní drúza křišťálu a drcený šungit; nová orgonitová směs, kovové piliny (přesnost 0,05g) uložené viditelně k povrchu. Materiál: včelí vosk.

 

Mufin malý – 7x7x3,5 cm
Odrušení elektrosmogu a patogenních zón – vhodné k počítači – cena 300 Kč.

 

Mufin střední – 9,5×9,5×5 cm
Odrušení elektrosmogu a patogenních zón v ploše do 20 m2  – cena 780 Kč.

 

Mufin velký – 14 x14 x7 cm
Odrušení elektrosmogu a patogenních zón v ploše do 45 m2 –  cena 1560Kč.

 

Použití orgonitu:

Speciálně kalibrovaný orgonit pro pracovní i obytné prostory; obzvláště spolehlivý pomocník pro silně zatížené prostory v blízkosti leteckých radiolokátorů, vysílacích věží mobilních operátorů, odrušuje i geopatogenní zóny

 

Orgonit – zkušenosti

Eva Z., Brno – Královo – Pole

reference orgonityVe svém bytě v Brně jsem se často v průběhu noci budila a ráno jsem se probouzela hodně unavená. Někde jsem četla o škodlivých (patogenních) zónách ze zemního podloží, které můžou způsobit onemocnění a tak mi přišla souvislost, zda i já nemám na posteli škodlivou zónu.

Na internetu jsem zjistila, že je spousta druhů orgonitů v různých cenových relacích. Protože mám ráda osobní přístup a možnost se kdykoliv obrátit na někoho důvěryhodného a kvalifikovaného, když budu potřebovat, rozhodla jsem se dát na doporučení svého známého a pozvala si pana ing. Buráně, který se stanovením a transformací škodlivých zón má dlouholeté zkušenosti, přesto jsem měla obavu, zda to nebude nějaký podvodník, který mi, pokud mi najde škodlivou zónu, nabídne na transformaci nějaké neúčinné a drahé řešení.
Pozvala jsem si tedy pana ing. Buráně na přeměření zón v mém bytě a on mi po změření prostoru mého bytu na zónu v místě postele doporučil – orgonit – „střední muffin“na transformaci škodlivé zóny. Střední muffin je komolý jehlan o straně asi 9 cm, který obsahuje stmelovací hmotu včelí vosk a dále pak křišťál, šungit a kovové hobliny. Po umístění jehlanu pod postel jsem pozorovala po nějakém čase, že lépe usínám a probouzím se odpočatá.

Koupila jsem si ještě orgonit – „knoflík“ na mobil což je směs kovových pilin zalitá do jantarové stromové pryskyřice o průměru asi 2 cm, který dokáže transformovat nebezpečné elektromagnetické vlnění z mobilního telefonu – často volám a chci být ochráněna od negativních účinků elektrosmogu. Můj subjektivní pocit je nyní při telefonování po umístění „knoflíku“ zezadu na mobilní telefon, velmi dobrý, dříve jsem měla „mírný odpor“ když jsem měla telefonovat, ale teď se cítím při telefonování uvolněná, v klidu a bez napětí, na mé doporučení jsi „knoflík“ koupila i má dobrá kamarádka a je s ním také spokojená.
Chtěla bych poděkovat panu ing. Buráňovi, že mi pomohl ke klidnému spánku – transformovat škodlivou zónu v mém bytě a pomohl mi i s odtraněním elektrosmogu u mého mobilu, s oběma orgonity mám dobré zkušenosti a doporučuji i ostatním.

 

Pavel V., Brno – Vinohrady
Ze svého vlastního zájmu jsem se již dříve zajímal o problematiku geopatogenních zón a zvláště pak o jejich negativní vlivy na všechny živé organismy, které se nacházejí v dlouhodobém působení těchto zón. Přemýšlel jsem i o možné neutralizaci negativních vlivů patogenních zón v obytných částech.

Při přestěhování do nového bytu v panelovém domě jsem v naší ložnici pociťoval určité negativní místo, které přímo zasahovalo do pozice postele a proto jsem se podvědomě obával o negativní působen během spánku.
Měl jsem to štěstí, že při setkání s panem Ing. Buráněm padla řeč na téma odstínění a transformaci účinků geopatogenních zón. Po dalším rozhovoru mi doporučil umístit do ložnice orgonit – střední mufin o délce strany 9,5 cm, který je složen ze směsi kovu a minerálů spojených včelím voskem.
vicarHned po umístění orgonitu se celkové prostředí v pokoji změnilo v pozitivním slova smyslu. Již jsem nevnímal ono problematické místo a zlepšil se i subjektivní pocit v celé ložnici, který byl nezávisle potvrzen i ze strany mé přítelkyně.

Na základě pozitivních zkušeností s 1 orgonitem jsem si koupil i 2 orgonit menšího rozměru – délka strany cca 7cm, který jsem si umístil u svého pracovního stolu v mém zaměstnání., abych filtroval nebezpečné elektromagnetické vlnění od monitoru a okolních zařízení, kterému jsem vystaven nemalou část dne. Opět jsem pociťoval velmi příjemný pocit z prostoru mého pracovního místa, což mělo a má stále pozitivní vliv při vykonávání mého zaměstnání.

Chtěl bych poděkovat tímto dopisem výrobci orgonitu a zvláště pak panu ing. Buráňovi za jeho doporučení a informace. S orgonitem mám velmi dobré zkušenosti a mohu osobně doporučit ostatním lidem.